Vyberte stránku

Psychologická poradna

V Sanatoriu Helios poskytujeme pacientům komplexní péči, od března 2017 k ní patří další nadstandardní součást, ambulance psychologa. V příjemném, ale především diskrétním a bezpečném prostředí se klientům naší kliniky i všem ostatním zájemcům věnuje Mgr. Katarína Durkáčová, psycholožka a psychoterapeutka. 

„Ve své odborné praxi se specializuji především na péči o lidi se somatickými nemocemi ve Fakultní nemocnici Brno Bohunice. Naším klientům v Sanatoriu Helios pomáhám překonat náročné období při potížích s plodností, těhotenstvím a mateřstvím, a to jak jednotlivcům, tak párům. Mohu vám nabídnout pomoc při rozhodování, zpracování porodního traumatu nebo ztráty miminka. Navštívit mě mohou i ženy které se obávají gynekologických zákroků a vyšetření.“

Psychoterapie prohlubuje porozumění svým problémům, pomáhá zmírnit negativní emoce a najít způsoby jejich zvládání. Uvolňuje od stresu a psychosomatických potíží. Poskytuje rovněž prostor pro řešení problémů, o kterých je těžké mluvit s blízkými.

 FAQ

Musím být klientem Sanatoria Helios, abych se mohl(a) objednat? Ne, naším klientem se může stát kdokoliv. 

Jak se můžu objednat? Na hlavní stránce Santoria Helios vyberte v horním menu možnost Objednejte se a v nabídce vyberte službu Ambulance psychologa. Poté se spolu domluvíme na termínu. 

Kolik stojí jedno sezení? Cena za jednu konzultaci je 500 Kč. 

Jsou sezení důvěrná? Ano, ve své práci zachovávám povinnost mlčenlivosti.