Děti ze Sanatoria Helios

Malý Kubíček

Malý Kubíček

Krásný den,
chtěli bychom Vám oznámit narození našeho (vašeho ❤️❤️) Kubíčka.
Porod byl velmi náročný, ale nakonec vše dopadlo dobře a Kubík Vám chce poděkovat za to, že měl možnost díky vaší klinice přijít na svět.
Celý život Vám budeme vděčni za to, co jste pro nás udělali.
Slova to nedokáží vyjádřit.
Posíláme tedy mnoho pozdravů celému personálu a doktorům Texlovým.

Naše láska

Naše láska

Dobrý den.. Právě teď ležím a někdo malinký je vedle mě.. Drží mi prst svou malou pěstičkou a já vím že už nikdy nepocítím větší štěstí než teď.. spokojeně vedle mě oddechuje a já pořád nemůžu uvěřit.. Dlouho jsme čekali na naši lásku než jsme přišli k Vám a najednou jsem cítila naději.

Naše krásné děvčátko

Naše krásné děvčátko

Dobrý den, 

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za naši nádhernou dcerku, která se narodila 1. 9. 2021. Bylo to naše jediné embryo a jsem neskutečně vděčná, že jsme si vybrali právě Vás.

Naše Adélka

Naše Adélka

Po krátké době jdeme za Vámi s obrovským poděkováním. Díky za další nejkrásnější okamžik v našem životě, kdy jsme se stali již podruhé nejšťastnějšími rodiči.

Naša láska Leonor

Naša láska Leonor

V Sanatóriu Hélios sú úplne všetci fantastickí profesionáli, ale špeciálne by som podčiarkla pána primára Texla. “Som do neho!”. Odbornosť a skúsenosť, s akou vie na každú situáciu promptne zareagovať Vás uistí, že ste v správnych rukách.

Naše krásná Barborka

Naše krásná Barborka

S pořadovým číslem 2 a tudíž písmenem B se vám představuje naše další krasavice Barborka. Narodila se s proporcemi 3 220 g a 47 cm. Maminka i Barborka jsou v pořádku.
Děkujeme Vám za tento dar

Nelly

Nelly

Z celého srdce bychom chtěli poděkovat hlavně panu primáři Texlovi a celému týmu v HELIOSU. Splnil se nám díky vám sen a narodila se nám krásná holčička Nelly🎀 – 48cm, 2600g. Škoda šesti promarněných let na klinice v Praze. U vás úplně jiný přístup i péče a hlavně hned první pokus – a zázrak máme na světě

Janička

Janička

Dobrý den, chtěli bychom vám poděkovat za to, že se nám díky vaší pomoci narodila krásná dcera Janička.

Naše Sárinka

Naše Sárinka

Dobrý den, chtěli bychom Vám z celého srdce poděkovat, že se nám za pomoci Sanatoria Helios splnil sen. Dne 1.7.2021 se nám narodila dcera Sárinka s mírami 3650g a 51cm. Ještě jednou mnohokrát děkujeme za báječný přístup a přejeme mnoho dalších úspěchů a šťastných rodičů jako jsme my.

Florinka

Florinka

Dobrý den, včera se nám díky Heliosu narodila dcerka Flora! Je překrásná a my moc děkujeme za super přístup všech zúčastněných!