Vyberte stránku

Naše výsledky

VÝSLEDKY IVF CYKLŮ V SANATORIU HELIOS ZA ROK 2016
Ne všechna IVF centra pracují stejným způsobem, mají tytéž postupy, používají stejné materiály a přístroje, mají stejně vyškolený personál, a získávají embrya totožné kvality. Cenu za IVF zaplatíte všude v České republice podobnou. Také zdravotní pojišťovna za vás zaplatí všem centrům stejně. Ale vaše šance naplnit svůj sen, otěhotnět a porodit zdravé dítě, se mezi jednotlivými centry výrazně liší, což jednoznačně prokazují data dostupná na webech českých IVF center.

V současné době bohužel neexistuje nezávislá databáze, která by objektivně srovnala úspěšnost jednotlivých center. Dostupná data jsou vždy souhrnná a navíc neaktuální. Proto se vždy snažíme své výsledky vysvětlit a odhalit co nejvíce. Vycházíme z našich dlouhodobých zkušeností a ze zkušeností získaných ve spolupráci s celosvětovým lídrem výzkumů v oblasti IVF, australskou společností GENEA, jejíž exkluzívní licenční smlouvu vlastníme již téměř 15 let.

Každé centrum uvádí výsledky/úspěšnost jinak. My pro jasnou představu uvádíme výsledky pozitivních těhotenských testů (G+), klinického těhotenství s prokázanou srdeční akcí u plodu (ASP+) a porody (P). Data z porodů, bohužel, nejsme (zejména od zahraničních pacientek) schopní získat zcela kompletně, je tedy možné, že by se procento ještě mírně zvýšilo.

Naše postupy se od ostatních center liší zejména v tom, že:
-Před zahájením léčby provádíme komplexní vyšetření obou partnerů (hormonální profil, imunologická vyšetření, genetická vyšetření,
spermiogram a funkční testy spermií, apod.),

– Provádíme monitorovanou stimulaci s třemi až čtyřmi kontrolami (odběry krve + ultrazvukové vyšetření).

– Snažíme se o optimální načasování odběru vajíček i transferu. Někdy je třeba stimulaci podle výsledků kontrol prodloužit, nebo naopak
zkrátit. Proto pracujeme 7 dní v týdnu. Časově se přizpůsobíme k dosažení optimálního výsledku.

– Vždy provádíme tzv. prodlouženou kultivaci do 5. – 6. dne vývoje embryí a transferujeme pouze embrya ve stádiu blastocysty.

– Transferujeme pouze jedno embryo, vždy po prodloužené kultivaci a ve správnou dobu vzhledem k fázi cyklu.

– Provádíme PGS vyšetření, které pomáhá vyloučit geneticky chybná embrya z dalšího použití. Zvyšuje tak úspěšnost a zkracuje dobu
potřebnou ke zdravému těhotenství.

– Provádíme ve více než 70 % cyklů mražení všech kvalitních blastocyst (tzv. kryocykly), čímž zvyšujeme šanci na otěhotnění transferem v přirozeném cyklu.

KONTAKTUJTE NÁS