SEO optimalizace webu pro SEZNAM.cz a GOOGLE.cz

« zpět
  / Links

SEO optimalizace webu pro SEZNAM.cz a GOOGLE.cz

Optimalizujeme a vytváříme funkční webové stránky se zaměřením na podporu prodeje. Soustředíme se na snadnou přístupnost a intuitivní navigaci. Námi vytvořené weby měsíčně přivítají přes 630 tis. návštěvníků. Budeme rádi, když nám dáte šanci toto číslo neustále zvyšovat. Foto studio Brno | Grafické stud | SEO optimalizace | WWW studio |

IVF Center Brno Czech republic

Sanatorium Helios is IVF Center Brno Czech republic and private gynecological facility situated in the center of Brno. It was established in 1994. Our gynecological facility could be compared to a small hospital where you can find a personal approach, closer contact with the patients and hospitalization that is kept to a minimum. Sanatorium Helios has its own operating room and wards. Sanatorium Helios IVF Center offers comprehensive gynecological care (except for childbirth). Besides regular gynecological examinations and gynecological operations, we also provide highly specialized care Infertility and Assisted reproduction.

IVF Kinderwunsch zentrum Tschechien

Ein unfruchtbares Paar wird als Frau und Mann definiert, bei denen es innerhalb eines Zeitraums von einem Jahr trotz ungeschützten Geschlechtsverkehrs zu keiner Schwangerschaft kommt. Unsere Arbeit beruht auf langjährigen Erfahrungen. Das Kinderwunsch zentrum Tschechien Sanatorium Helios entstand im Jahre 1994 und war eines der ersten ivf zentrum Tschechien Brünn Zentren in der Tschechischen Republik, das sich mit der Diagnostik und Behandlung von Unfruchtbarkeit beschäftigt.

IVF Centro fecondazione assistita Repubblica Ceca

Sanatorium Helios Centri fecondazione assistita Repubblica Ceca e una struttura privata nel centro di Brno. E' stato fondato nel 1994 come uno dei primi centri nella Repubblica ceca ad occuparsi della diagnostica e cura dell'infertilita, pertanto il nostro Fecondazione assistita lavoro si basa su esperienze di lunga durata. Nello stesso edificio della clinica si trova la Pensione Luna dove possono alloggiare i nostri pazienti. Infertilita femminile Ci si trova anche il ristorante Leonardo che offre il menu della prima colazione e del pranzo. I clienti possono scegliere fra il menu classico e il Vital menu.

Bižuterie e shop a luxusní šperky Dinastie

Bižuterie Le Jardin des Cristalles roky vytvaří bižuterii a vlasové modní doplňky nejvyšší kvality uspokojující i ty největší nároky dynamické ženy, která drží krok s Italskou módou. Bižuterie Le Jardin je neustále obohacená o nové a unikátní výrobky , stimulující zvědavost ženy, která miluje novinky, luxusní módní doplněk, s použitím materiálů nejvyšší kvality jako jsou zirkony, cristalli prvotřídní kvality, rodiatura první kategorie. Ručně vyráběné Šperky značky INES BIJOUX, spojující mistrovství benátských sklářů, starobylou techniku a trendy design , jsou jedinečným uměleckým dílem s rostoucí hodnotou.

Italské luxusní kabelky | Termoprádlo |

Zahradní nýbytek Bentwood

Zahradní židle a křesla Bentwood prošla lety zátěžových testů v restauracích, kavárnách a hotelech po celé Evropě. Posezení v kvalitním zahradním židlovém křesle na vaší zahradě, terase či zimní zahradě je opravdovým zážitkem. Nyní si i vy můžete dopřát tento luxus za mimořádně příznivé ceny. Zahradní nábytek Bentwood poskytuje ve svém portfoliu širokou škálu zahradních židlí. Můžete si vybírat zahradní židle s polyratanu s hliníkovou konstrukcí, nebo z vysoce odolné hi-tech textilie. Pro náročné klienty nabízíme také zahradní křesla z ušlechtilé nerezavějící oceli, které se kombinují s hi-tech textilií, nebo s teakem nejvyšší jakosti. Teak při výrobě našich zahradních židlí byl použit výhradně z ostrova Borneo, kde toto dřevo také dokonale proschlo, a tudíž si uchovává stálý tvar a barvu. V tom tkví unikátnost zahradních židlí Bentwood. Pořiďte si kovový zahradní nábytek a prožijte pohodlně strávené chvíle s příteli v luxusním sedacím nábytku za příznivé ceny.

Bdt Sanace

Sanace Zřizuje se poměrně obtížně, je to nákladné ale spolehlivé. Máme dlouholetou zkušenost s prováděním zateplení budov. Vrtání do betonu, železobetonu, cihlového zdiva příklepovými vrtáky a korunkami. Provedení otvorů provádíme bez znečistění prostorů, tedy i v obytných částech objektu, od tloušťky 10 mm až 125 mm.

Židle Chromdesign

Dominantami místností, kde se lidé setkávají nejčastěji a kde tráví nejvíce času, bývají stolky. Ať už se jedná o stolky malé či velké, atypické či jemných tvarů, pokud jsou vyhotoveny zajímavě, dokážou upoutat každé oko. Skleněné stolky vám nejen dovezeme, ale také vyrobíme čistě podle vašeho vkusu. Přizpůsobíme se vašemu životnímu stylu a vámi vybraný nábytek upravíme na míru. O své zákazníky pečujeme -- před samotnou koupí vám zdarma poradíme a navrhneme interiér. Jde nám především o to, abyste se doma cítili pohodlně. Židle a nábytek Chromdesign - Židle které dodávají místnostem originální atmosféru.

Moderní nábytek a interiéry Finezza

Finezza design Vám poskytuje osobité řešení, excelentní design, maximálně individuální přístup a spolehlivost, díky kterým společně dosahujeme výsledků odpovídajících Vašim náročným požadavkům a činnému životnímu stylu. Moderní nábytek Finezza design je značkou, která si váží Vaší přízně, a proto Vás chce hýčkat.

Návrhy interiérů CR DESIGN

Návrhy komerčních interiérů CR DESIGN LTD. je výrobní a vývojovou společností, která na českém trhu dodává nejširší sortiment a služby v oblasti návrhů a realizací obchodních prostorů a prodejen. Společnost CR DESIGN LTD se v roce 2008 stala nástupní společností ryze českého soukromého subjektu Ladislav Šenkyřík, Chrom-design, aby svými zkušenostmi a kapitálem pomohla rozvoji firmy v oblasti dovozu a dodávek obchodního zařízení a pomocí silného výrobního zázemí tak posílila pozici na trhu ve střední Evropě v oblasti návrhů a dodávek komerčních a obchodních prostor.

Návrhy interiérů ViewART

U nás nenavrhují interiery asistentky či rádoby odborníci, ale skuteční designeři, lidé s patřičným vzděláním, estetickým cítěním a potřebnými technickými a ergonometrickými znalostmi. Navrhování interiéru v souladu se světovými designovými trendy, respektujeme tradiční ověřené technologie, ergonometrii, souhru barev, materiálovou jednotu a také vyrobitelnost v střízlivých cenových relacích. Návrhy interiérů - zde se dostáváte k užšímu výběru designových specialit, jak z naší autorské dílny, tak z dílny světových renomovaných designerů. Jedná se o Designové doplňky, které se nám líbí, a které se budou líbit i Vám. Všechny produkty z této sekce jsme schopni dodat či vyrobit. Postupem času budou v této kategorii přibývat nové prvky tak, jak je budeme objevovat na mezitárodních výstavách a ve spolupráci s Vámi Doplňky do interiérů | Návrhy interiérů hotelu | Návrhy interiérů restaurace |

Tvorba loga BRAINWAVE

Jsme tvorba logaVíc než obrázek je to právě myšlenka ve které by se mělo odrazit vše co chcete předat v prních dvou vteřinách člověku na kterého Vaše logo bude působit.

Právo na vaší straně - Finanční odškodnění, náhrada škody, poradna a bezplatné vymáhání nároků

Společnost Vaše nároky.cz zajišťuje získání finanční odškodnění, na něž má občan nárok v případě, že byl poškozen jednáním obchodníků, institucí či státu. Naše komplexní služby, které pokrývají veškeré oblasti života, jsou zcela bez nákladů a zbytečné administrativy na straně klienta. Tyto faktory totiž mnohdy bývají natolik stresovými, že se občan svých nároků raději dobrovolně vzdá, než aby usiloval o získání toho, na co má plné právo. Spolupracující právníci jsou profesionálové v oboru, kteří jsou připraveni stát na straně našich klientů a získat pro ně to nejvyšší možné odškodnění právní vymáhání a právní náhrada. . Naši zkušení konzultanti pak nastavují komunikaci se stávajícími i potenciálními klienty na velice vysokou úroveň. Diskrétnost je naprostou samozřejmostí a stejně tak i individuální přístup ke každému klientovi. Celistvost našich služeb pak tvoří ojedinělý projekt, jehož výsledkem je spokojený zákazník, který se díky naší neutuchající snaze dovolal spravedlnosti a získal tak to, na co má nárok. Svět by měl být příjemným místem, kde žijeme v klidu a v pohodě. Zákony a pravidla vznikly pro případy, kdy se někdo rozhodne tento klid a pohodu narušit. Sám jsem v minulosti zůstával nespokojený na letištích kvůli zpožděným letům. Dostával horší hotel, než který jsem si u cestovní kanceláře koupil. Dohadoval jsem se s pojišťovnou o výši pojistného plnění. Bezplatná poradna Vaše nároky.cz

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie Sanatoria Helios
texl
prim. MUDr. Pavel Texl
Vedoucí lékař a ředitel sanatoria
8_slamova
Jarmila Slámová
Vrchní sestra
2_horinova
MUDr. Věra Hořínová
Klinický genetik
3_sula
MUDr. Jan Šula
Gynekolog
4_vranova
Mgr. Dušana Vránová
Koordinátorka IVF
6_texlova
RNDr. Kateřina Okénková
Vedoucí embryologické laboratoře
7_kloudova
Mgr. Soňa Kloudová
Vedoucí andrologické laboratoře
9_vasinova
MUDr. Jana Vašinová
Gynekolog
99_bilkova
MUDr. Zuzana Bílková
Gynekolog
Stříbraná medaile na MS pro embryoložku Ing. Karin Stachovou

Aktuality

2012-09-02

Stříbraná medaile na MS pro embryoložku Ing. Karin Stachovou

Chtěli bychom se s vámi podělit nejen o pracovní úspěchy - naše kolegyně - embryoložka Ing. Karin Stachová - vybojovala ve španělském Maruganu na Mistrovství světa v motorovém paraglidingu ve své kategorii PL1 úžasnou stříbrnou medaili!!!

Více

Proč Sanatorium Helios

 
1

Zkušenosti

Naše práce je založena na dlouholetých zkušenostech. Sanatorium Helios vzniklo v roce 1994 a bylo jedno z prvních center v České republice zabývajících se diagnostikou a léčbou neplodnosti.

2

Spolupráce

Díky exkluzívní licenční smlouvě s Geneou máme k dispozici nejnovější technologie dlouho před tím, než se dostanou do komerčního použití. Z toho důvodu získáváme oproti jiným centrům velký náskok a dáváme tím neplodným párům větší šanci na úspěch dříve než ostatní.

3

Bezplatné vstupní vyšetření

Na rozdíl od jiných center nabízíme komplexní vstupní vyšetření, která jsou, včetně konzultací, bezplatná (případně hrazená pojišťovnou).

4

Hledáme řešení

Vaši cestu za vytouženým cílem neprodlužujeme neefektivními metodami. Od samého začátku se přímo pro vás snažíme najít nejúčinnější řešení.

5

Kvalita

Stojíme si za kvalitou provedení stimulace. Průběh stimulace pacientky je u nás důkladně monitorován - během stimulace provádíme minimálně tři kontroly, zahrnující ultrazvukové vyšetření a odběry krve, pro absolutně přesnou kontrolu stimulace.

6

7 dní v týdnu

Fungujeme 7 dní v týdnu, naplánujeme tedy odběr vajíček a transfer embryí na optimální dobu pro zachování jejich kvality - vaše stimulace nebude předčasně ukončována nebo uměle prodlužována.

7

Výběr metody

Podrobná analýza kvality spermií nám umožňuje výběr optimální metody pro oplození vajíček (tzv. klasické oplození, ICSI, PICSI, IMSI).

8

Prodloužená kultivace

Pouze kvalitní prodloužená kultivace nám umožňuje transfer kvalitních embryí ve stádiu blastocyst.

9

Transfer jednoho embrya

Striktně provádíme transfer jednoho embrya. Nebojíme se zavádět pouze jedno embryo, protože si stojíme za kvalitou naší kultivace. Víme, že šance na otěhotnění neroste s počtem zavedených embryí, ale s počtem transferů.

10

Zkušenosti

Když na základě našich zkušeností uznáme, že embrya nemají dostatečnou kvalitu k provedení embryotransferu, v zájmu pacientky tento transfer nedoporučíme. Díky tomu pak může pacientka využít možnost 4. IVF cyklu hrazeného pojišťovnou.

11

Technologie

Nebojíme se mražení embryí protože víme, že námi používaná technika mražení, embrya nepoškozuje. U metody, která je v současné době používána pro mražení embryí, neklesla úspěšnost těhotenství za posledního jeden a půl roku pod 55%.

12

Metoda mražení

Díky dokonalé vyvinuté metodě mražení se skutečností stalo to, v co spousta lidí léta jen doufala – umíme zamrazit vajíčka tak, že si zachovají svou kvalitu i po rozmražení za několik let.

13

První v Evropě

Jako první v Evropě jsme začali provádět preimplatační genetickou diagnostiku na 5-6-denních embryích – blastocystách. Provádíme v současnosti veškerá možná PGD vyšetření metodami FISH, CGH a PCR. Díky kvalitně provedenému PGD zvyšujeme vaši šanci na otěhotnění o více než 15%.

14

Program dárcovství gamet

Máme dlouhodobě budovaný program dárcovství gamet – vajíček, spermií i embryí. Díky rozsáhlé databázi dárců máme minimální čekací doby.

15

Kvalitní péče

Naše péče o vás nekončí úspěšným embryotransferem, rádi se o vás postaráme i během těhotenství - nabízíme veškerá těhotenská vyšetření, prenatální i ultrazvukovou diagnostiku a poradnu pro rizikové těhotenství.

Partnerská centra asistované reprodukce

Sydney IVF genea GATJC sanatorium helios sk

Váš partner v léčbě neplodnosti

MSD